Sázkové aplikace pro Android

Svět sázení nabízí opravdu hodně. Na internetu dnes najdete nespočet sázkových kanceláří, které nabízejí spoustu výhod pro své návštěvníky a vášnivé sázkaře. Jsou některé sazkovky, které nabízejí také mobilní aplikace, které jsou volně ke stažení. Tyto aplikace jdou stáhnout v mobilních obchodech, takže bud v Google Play a nebo také na App Store. Je ale také možnost si stáhnout aplikaci přímo ze stránky dané sázkovky. Bohužel systém Google hazard nepodporuje, takže to je důvod, proč v Google Play nenajdete aplikace pro sázení. Sázkové kanceláře tedy tyto aplikace pro Android nenabízí. Některé aplikace najdete spíše v App Store, což je obchod pro zařízení iOS.

Jelikož android nenabízí aplikace z Google Play, tak si je můžete stáhnout přímo na jejich webových stránkách. První takovou známou sázkovou kanceláří je Tipsport. Přímo když si do googlu zadáte, že hledáte aplikaci pro Android, tak vám vyskočí odkaz, kde si můžete aplikaci stáhnout a nepotřebujete k tomu vůbec Google Play. Aplikace pro mobilní zařízení jsou většinou stejná jako jsou weby sázkových kanceláří, takže se nemusíte obávat, že nebudete umět pracovat s mobilní aplikací. Je to jednoduché a přehledné, takže vám to ušetří hrozně času. U Tipsportu můžete sázet, ale můžete si zahrát i ruletu. Pokud ale chcete hrát bez mobilní aplikace zkuste sloty online. Mobilní aplikace nejsou pro každého, takže je na vás jestli budete hrát online, v aplikaci a nebo v kamenných hernách a kasinech. Další takovou aplikaci nabízí Fortuna. Buď můžete drát přímo na iFortuna.cz a nebo si můžete stáhnout aplikaci do vašeho chytrého telefonu. Opět si můžete aplikaci stáhnout na jejich webových stránkách a nemusíte řešit jestli najdete nebo nenajdete aplikaci v Google Play. Opět je aplikace přehledná a graficky hezky zpracovaná, takže stačí jen kliknout na telefonu na aplikaci a můžete sázet. V kurzové nabídce najdete také statistiky a propracované analýzy. Aplikace si mimojiné můžete stáhnout i do iPadu nebo tabletu.

I známá sázkovka SazkaBet nabízí mobilní aplikaci pro Android. Opět si na webu sazka.cz můžete stáhnout mobilní aplikaci, která nabízí kontrolu tiketu a hlavně jí budete mít všude po ruce. Je to přehledná aplikace ve které najdete jen to co je pro vás důležité. Na webech se občas objeví i nějaká ta reklama, která vás pak ruší při soustředění, ale v této aplikaci budete mít jen to potřebné. Ušetří vám to čas a je to zkrátka pohodlnější varianta sázení. Aplikace nechybí ani sázkovce Synot Tip. nabízí také kurzové sázky a přináší sázení z pohodlí vašeho domova, tak jako většina dalších sázkových kanceláří. Pokud už dávno jste hráčem a sázkařem u nějaké sázkové kanceláře, tak je nejlepší si zvolit opět tu stejnou, pokud jste s ní byli spokojeni. Nebudete tak muset řešit novou a učit se na ní nové funkce. Aplikaci si nenachala ujít také sázkovka Chance. Opět si ji můžete stáhnout online na internetu a neztrácet čas na webových stránkách. Je to výborné také na cestování. Stačí vám akorát telefon a připojení k internetu nic víc. Takže s sebou nemusíte tahat počítač. Stačí vám telefon nebo tablet.  Mobilní aplikace nabízejí sázkové kanceláře také pro Windows, ale je jich pochopitelně méně než pro Android a iOS. Dalšími aplikacemi pro android je například VictoriaTip, což není tak známá sázkovka, ale stále ještě dost známá na to, aby měla svou aplikaci jak pro Android, tak i pro iOS. Podobnou sázkovkou je také Maxi Tip, která vytvořila také svou aplikaci a se na podobné bázi jako všechny ostatní, akorát ne tak známá a populární. Je jen otázka času než i další sázkové kanceláře vytvoří svou vlastní mobilní aplikace pro Android a iOS. Vyberte si tu nejlepší pro vás a ušetřete tak více času.