Jak získat zpět smazané fotky z iPhone

Nedávno jsem fotil nějaké obrázky na můj projekt bambusových pouzder pro iPhone Thorn Case. Hezky jsem si fotky vyladil přes Instagram, a vložil. Následně jsem tuto krásnou fotku smazal, říkal jsem si k čemu mi bude.

O pár hodin později zasednu k mému iMacovi a je to tady. Přeci jsem mohl fotku nahrát na Facebook a foto už nemám. Jak tedy zálohovat fotky? Určitě pomocí iCloudu. Pozor na Photo Stream, foto si uložíte. Řeknete si na iPhone si jí smažu a třeba na iPadu zůstane. Tedy bacha, takhle to nefunguje. Foto se smaže všude.

Koukněte se na seznam těch nejlepších streamovacích služeb:

Dropbox: Naprostá klasika, nabízí 2GB prostoru zcela zdarma, za 100 dolarů ročně můžete mít 100 GB prostoru.

MyShoebox: Tato nová aplikace automaticky zálohuje foto z Camera Roll.

 

Google Drive: Skvělá služba s prostorem 15GB zdarma. Vše skvěle spolupracuje s iOS. Doporučujeme.

Flicker: Služba na sdílení fotek, která je v Česku velice populární. Možná je spíše brána jako služba na sdílení, než úložiště. Nabízí gigantický prostor 1TB.

Další možností, jak vydolovat fotky je vycházet z posledního zálohování. Jak? Tady máte ty nejlepší aplikace:

Easeus: EaseUS MobiSaver najdete na adrese www.easeus.com. Je zatím k dispozici pouze ve verzi pro Windows a spolupracuje se zařízeními iPhone 3GS/4/4S/5, iPad a iPod touch, s operačním systémem iOS 4 a vyšším.

iPhone Backup Extractor: Zjednodušeně vychází z vašich záloh. Co si zazálohujete, to můžete dostat zpět. Jinak máte smůlu. Velice praktická aplikace, která je vázaná na vaší zodpovědnost

Photorec: Tato aplikace byla skvělá dříve, kdy měl defacto každý jailbraktnutý iPhone. Právě tahle aplikace funguje pouze na telefony, kde byl proveden tento úkon.