Co očekávající odborníci a analytici u nového Apple iPhone 6S

 

Apple je svých vyjádřeních o nových modelech telefonů klasicky tajemný. Je to skvělý trik jak držet veřejnost napnutou a defacto marketing grátis. Dle uniklých informací se očekává nejpřevratnější verze iPhone s označením „S“ v historii Apple.

Jestli váháte koupi nového jablečného telefonu. Vyčkejte si na podzim, vylepšení budou zajímavá.Koukněme se na ně zblízka.

Force Touch bude nejžhavější novinkou v novém verzi S. Potvrdili to 3 dobře informovaní analytici pro webu businsider. V čem spočívá tajemství novinky? Bude se jednat o rozpoznání dotyku skla. Jednoduše řečeno telefon rozpozná dle síly tlaku, co po něm chcete. Přirovnal bych to k trackpadu pro Macbook. Tato novinka je téměř jistotou.

Force Touch může kompletně změnit vnímání a užívání aplikací ve smartphonech. Budeme moci díky tlaku vyvolávat různé funkce Hlavní výhodou to bude během hraní her. Další variantou je platební segment, do kterého Apple razantně vstupuje se svým Apple Pay.

Analytici věří, že nynější S verze bude nejzásadnější. Nejmenovaný analytik předpokládá, že hardwarové změny budou velice zásadní. Určitě větší než nabídla verze 5S, 4S atd. Pravděpodobně se dočkáme vyššího čísla u RAM z nynějších 1 GB na 2 GB.

iPhone 6S bude mít lepší kameru.

Pohou spekulací je přidání 12 megapixelové kamery. Nynější 8 mpx v porovnání s konkurencí zaostává a v Apple to vědí. Otázkou je, jestli si Apple tohle vylepšení nenechá, až pro iPhone 7.

Co myslíte, jsou výše uvedené novinky reálné? Napište mi do komentářů