Apple pravděpodobně začal s výrobou iPhone 7

Dle informací seriózního serveru Bloomberg začala společnost Apple vyrábět iPhone 7, nebo dle některých informací ponese nový telefon označení iPhone 6S.

Nový telefon s vysokou pravděpodobností bude mít nový Force dotykový displej. Jeho představení jsme viděli už u Apple Watch a nejnovějšího MacBooku. Force dotyková obrazovka je vysoce sensitivní na tlak. Co to znamená? Displej rozpozná rozdílnou sílu kliknutí na displej. Což se skvěle hodí pro rychlejší ovládání nebo různé aplikace třetích stran.

Apple se výrobou nového displeje zabývá už od roku 2013, tedy letošní představení je vysoce pravděpodobné. Design se oproti iPhone 6 příliš nezmění, to ani velikosti telefonu. Změny pocítí nový operační systém iOS 9. Především ve spolehlivost, rychlosti. Tyto informace z Apple už dříve pronikli ven. Už je pouze spekulací, že nový iPhone dostane 12 megapixelů. Osobně si myslím, že to je spíše přání uživatelů.

Dle brzkého začátku výroby lze odhadnout, že nový iPhone se začne prodávat v září. Tedy nová iPhone mánie už pomalu vykukuje z poza rohu..