Apple novinky roku 2018

V tomto roce Apple představil řadu novinek. Řadu nových produktů pro zařízení s jablkem. Nedávno byl představen nový iPad, který se zaměřuje na vývoj a vzdělání . Namísto  předchůdci, tento iPad přináší podporu od Apple Pencil. V tomto roce Apple připravuje hodně zajímavých zařízení.Několik analytiků se shodlo na tom, že Apple v letošním roce představí tři modely iPhonů. Budou představovat důležité a dynamické předělání a technologií novým iPhonů a to v několika posledních letech.

V očekávání jsou tři různá zařízení iPhonu X. Konkrétně to bude 5,8 palcový iPhone X další generace, 6,5 palcový iPhone X Plus a 6,1 palcový iPhone s LCD displejem, který má být údajně cenově dostupnější. Další novinko co se týče iPhonů, je iPhone 8 a iphone 8 Plus.

Na první pohled si člověk může myslet, že se nic moc nezměnilo, ale opak je pravdou.

Představuje spoustu novinek. Přední strana zůstává identická, ale ta hrudá je skleněná a lesklá.  Pokud jste milovník Apple produktů a ještě k tomu rádi hrajete online automaty, tak klikni na slot automaty online a přečtete si článek o online automatech a jejich široké nabídce her. Další iPad Pro by měl disponovat systému TrueDepth a technologií Face ID, který vlastní iPhone X. V loňském roce byl představen 10,5 palcový. V tomto roce by mohl  dorazit aktualizovaný iPad Pro, který bude celkově předělaný a bude s designem po vzoru iPhone X, takže bude bez Home Button,takže displej přes celý telefon.

Tím největším tajemstvím Applu je AirPower, o kterým jsme nevěděli do poslední chvíle.

Aby bylo upřesněno o co tedy jde, tak to má být nabíjecí podložka, která má schopnost bezdrátového nabíjení a to 3 produkty Apple zárověň.Tato nabíjecí podložka byla představena již v tomto roce, ale až letos přijde do prodeje, ale podle aktuálních informací není ještě zřejmé období, kdy bude v prodeji. Další novinkou je Apple Watch 4. Každý rok je představena nová série Apple Watch. Letos toho tedy ještě moc nevíme o tomto produktu, pouze jen nějaké spekulace, že by nadcházející generace Apple Watch měli dostat zcela nový design. V přípravě jsou i nové Macy. V tomto roce byl představen MacBook Pro a je pravděpodobné, že se dočkáte i v tomto roce a to na konferenci WWDC. Je pravděpodobné, že se nový MacBook nějak zvlášť nebude lišit od toho loňského. S novými produkty Apple nás čeká samozřejmě i nový software. Na konferenci byla opět představena další verze operativních systémů iOS, macOS, watchOS a také tvOS.  Dle spekulací to vypadá, že se software nebude nějak hodně lišit, spíše to vypadá, že bude kladen větší důraz na stabilnost systému a zlepšení výkonu.Od představení nových operačních systémů nás dělí už jen dva měsíce. Společnost Apple je zpravidla představuje na červnové vývojářské konferenci WWDC.Uvidíme co si pro nás Apple v nových systémech ještě připraví.

Dalším nadcházejícím produktem, který by měl Apple brzy představit a to je iPhone SE druhé generace. Ale zatím máme stále málo informací jestli vůbec vyjde nebo ne.

Je zcela jasné, že nás toho čeká ještě hodně od produktů Apple, takže se máme opravdu na co těšit.