OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Apple od začátku prodeje svých Watch prodal přes milion kusů. Je to tedy více než se prodalo všech „smart watch“ od Androidů. Pojďme se podívat, co jablečné hodinky neumějí a Android Ano.

1.) Personifikace vzhledu

Apple neumožňuje stáhnout si jiný vzhled „ciferníku“ než je oficiálně schválený. Android tuto možnost nabízí. Je tedy jedno jestli máte Watch za 10 tisíc nebo půl milionů. Ciferník je všude stejný. A jak známe Apple, takovou zásadní změnu ani nedovolí. Zde Android boduje.

2.) Výdrž baterie

Android nabízí poměrně zásadní a jednoduchou vychytávku jak ušetřit baterii. Při delší době, kdy hodiny nevyužíváme se přepnou do režimu “always-on.“ Tedy sníží se frekvence baterie, barvy na displeji se utlumí a běží pouze ručičky. Tedy výrazná podpora výdrže baterie, to bychom u Watch ocenili.

 

 3.) Ručně malovaní smajlíci

Řeknete si blbost, ale je to poměrně milá vychytávka. Na Androidu si můžete namalovat svého vlastního smajlíka a odeslat. Jednoduché, zábavné. To se vám automaticky nabídne jako emotikon, z nabídky smajlíků. Tedy nabízí rychlejší hledání smajlíků.

4.) Bezdotykové ovládní

Zrovna nemůžete použít pravou ruku, vaříte nebo píšete. Tedy u Androidu můžete pomocí pohybu ruky, hodinky celkem pohodlně ovládat. Švihem zápěstí můžete například srolovat dolů v notifikacích a další.

 

5.) Ušetříte peníze

Apple Watch startují na 10.000 Kč (349 USD). Oproti tomu SmartWatch s Androidem stojí 299 dolarů. Dokonce Asus ZenWatch vyjdou na 199.99 dolarů.

Další výhodu je, že si Smartwatch můžete opravdu koupit, což je u Apple téměř vyloučená záležitost. Jednoduše hlásí, vyprodáno