6 aplikací, díky kterým přežijete školu

Vysoká škola to není jenom noční párty, plno roztomilých holek sedících vedle vás. Taky jsou to povinnosti. Koukněte se na ty nejzajímavější aplikace, které vám pomůžou sehnat lepší zdroje a najít kontakt na zajímavé lidi.

1. iStudiez Pro

Díky iStudiezPro budete mít pořádek v nabitém školním programu. Zapisovat seminárky, zkoušky a další. Vše se synchronizuje přes Cloud.

Cena je 2,99 pro iOS. Můžete si zdarma stáhnout iStudiez Lite, ale verze je velice osekaná.

2. Evernote

 

Tuhle aplikaci nemusíme dlouho představovat. Tedy jestli ji nepoužíváte, tak je to chyba. Je jedna z nejlepších. Jedná se o poznámky v Cloudu. Více o Evernote napsal pro AppMagazín Honza Březina ZDE

3. StudyBlue Flashcards

Flashcards je skvělá věc, jak se něco naučit, aniž by vám praskla hlava. K učení můžete použít text, obrázky a audio.

Stahujte ZDE

4. Notella

Notesdeck nabízí super rychlé psaní poznámek. Umožní vytvořit vlastní klávesové zkratky a synchronizuje poznámky z jiných aplikací – iCloud, Evernote, Simplenote a Dropbox.

5. Mint

Vysoká škola (kromě soukromých) je v Česku zdarma. Ovšem platit si podnájem, jídlo, dopravu a sem tam nějakou párty leze do peněz. Jak tohle všechno uhlídat? Pomocí aplikace Mint.

Pro iOS stahujte ZDE.

6. Skype

Jste sám a neleze vám učení do hlavy? Nejlépe se učí ve dvou. Proto využijte tuhle populární aplikaci a klidně se můžete učit s kamarádem napříč světem. Nebo dokonce existují doučovací kurzy přímo přes Skype.

Zdroj: Mashable